• Kasım 03, 2018

  İnsanların birey olmasının da getirdiği olgu ile kendilerine özgü davranış biçimleri var. Herkesin yaşam içinde kendince bir duruş noktası, kendince alışkanlıkları var. Ülkemiz ölçeğinde ele alındığında özellikle erkekler açısından en önemli olan aksesuarların başında tesbih geliyor. 

  toz kehribar, toz kehribar fiyatları, toz kehribar çeşitleri, kehribar tesbih, tesbih
 • Ekim 30, 2018

  Hemen her alanda çok farklı çok özel ürünler karşımıza çıkıyor ve insan kimi zaman hangi ürünü alacağı konusunda kararsız kalabiliyor. İşte o ürünlerden bir tanesi de gerek İslam dini açısından olmazsa olan ürünlerden bir tanesi olması, gerek bazı diğer dinlerde de kullanılması gerek ise stres atma amaçlı olarak kullanılabilmesi ile tesbihler oluyor ki bu alanda gerçek taşlardan yapılan ya da imitasyon olan çok değişik ürünler var. Kehribardan yapılanlar için birçok insanın vazgeçemediği tesbihler arasında.

  ateş kehribar, ateş kehribar tesbih, tesbih, tesbih modelleri, ateş kehribar tesbih fiyatları
 • Ekim 13, 2018

  Yaşam insanlara sunulan muhteşem bir armağan. Öyle ki nefes almak aslında başlı başına mucize olan bir durum. Bu yüzden de yaşamın kendi güzelliği içinde her nesnenin de kendisine ait bir güzelliği, bir yeri var ki öylesi olan objelerden bir tanesi de çok farklı kullanım alanları olan ama özünde doğanın kendi içinden gelen bir taş olan kehribar. 

  damla kehribar, kehribar, kehribar tesbih, tesbih, tesbih fiyatları
 • Ekim 06, 2018

  İnsan doğanın içinde konuşan düşünen yegane canlıdır. Doğada yer alan diğer pek çok nesneden de bir biçimiyle faydalanır. 

  Kehribar Tespihler, Kehribar Tespihler Hakkında Bilmeniz Gerekenler.
 • Eylül 27, 2018

  Ağaçların korunma mekanizmaları arasında bulunan reçinelerin fosilleşmiş halidir. Bazı incelemeler sonucunda kehribarın içerisinde fosillenmiş maddelere de rastlanmıştır.

  Toz Kehribar, Toz Kehribar Tesbih, Toz Kehribar Nasıl Temizlenmelidir?
 • Eylül 25, 2018

  Yapısı itibariyle oldukça hafif olan kehribar taşı, çam ağaçlarından akan bal benzeri bir maddenin toprağa karışıp, yüzyıllarca türlü basınç ve ısı sonucu taşlaşarak oluşumu gerçekleşen bir taştır. 

  Damla Kehribar, Damla Kehribar Nasıl Temizlenmelidir?, Damla Kehribar Tesbih
 • Eylül 22, 2018

  Ağaçların üretmiş oldukları reçinenin katılaşması sonucu oluşmuş olan madde kehribar olarak adlandırılır.

  Toz Kehribar Tesbih Nedir?, Toz Kehribar Tesbih, Kehribar Tesbih
 • Eylül 21, 2018

  Sıkma kehribar birçok kimyasal maddenin karışımından meydana gelen bir taştır.

  Sıkma Kehribar, Sıkma Kehribar Tesbih, Sıkma Kehribar Tesbih Nasıl Yapılır?
 • Eylül 20, 2018

  Özellikle kehribar tesbihler kullanıldığında astım ve tiroit rahatsızlığına yararlı olmakta ve hastalığın seyrini olumlu yönde değiştirmektedir.

  Kehribar Tesbih, Kehribar Tesbih Temizliği, Kehribar Tesbih Temizlenmezse