Diş Tesbih

Diş Tesbih Denilince Türkiye’de aklınıza gelen ilk marka Elzem Tesbih olduğu için gurur duyuyoruz. Türkiye’de orijinal diş tesbih modellerinin tek adresi olan Elzem Tesbih tüm modellerindeki usta işçilikli fildişi tesbih çeşitleri, en uygun fiyat garantisi ve %100 orijinal ürün avantajıyla sizlere %100 güvenli alışveriş imkanı sunuyor. Her tarza ve her bütçeye hitap eden ürün çeşitliliğiyle aradığınız tüm tesbih modelleri elzemtesbih.com‘da.

Diş Tesbih Modelleri

Ünlü tesbih ustalarının emeğiyle özenle işlenmiş usta işi tesbih modelleri orijinallik garantisiyle elzemtesbih.comda bulabilirsiniz. Yalnızca Elzem Tesbih'te bulabileceğiniz tarihi eski fildişi tesbih, beyaz fildişi tesbih, hayvansal diş tesbih ve bağa tesbih modelleri'ne göz atmadan kararınızı vermeyin. Dilerseniz bu tesbih çeşitleri arasından kendi tane zevkinize göre de kesme tesbihlerzar tesbihlerküre kesimbeyzi kesim gibi her kesime göre detaylandırabilirsiniz.

Fildişi Tesbih

Davetler için gösterişli, hediye için anlamlı fildişi tesbih satın alırken en önem verilen şeylerden biri kişiye özel tesbih yani isimli tesbih olmasıdır. Hal böyle olunca herkes alacağı tesbihin özel olmasını ister. Sadece elzemtesbih.com’a ait tasarım tesbih modellerine sadece web'den değil, cep'ten veya tablet'ten de ulaşarak güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Fildişi Tesbih Fiyatları

Fildişi tesbih fiyatları, tanelerinin ve imamesinin işçiliğine göre belirlenir. Özel tesbih olarak nitelendirdiğimiz pahalı tesbihler işçiliği ve emeği en fazla olan modellerdir Fildişi tesbih fiyatları bu nedenle biraz daha pahalı olabilir. Diş tesbihler bilindiği üzere nadiren bulunan ve hayvansal maddeden olduğu için birçok kesim için tercih sebebidir. Her usta işçiliğiyle oluşturduğu ürünün fiyatını kendisi belirlemektedir bu da diş tesbih ne kadar sorusunun değişken olduğunu ortaya koyar. Her halukarda Ünlü Tesbih ustaları her kişiye özel tesbih yaparlar ve fildişi tesbih modelleri ve fiyatları Elzem Tesbih'te en uygun fiyattan satılır.

Elzem Tesbih

25 farklı kategoride binlerce çeşit tesbihlerimizi sizlere sunuyoruz. Hediyelik tesbih almak sevdiğiniz kişi için her zaman akla gelen ilk seçeneklerden biri olmuştur. Modeller arttıkça çoğu zaman kafalar karışır. Elzem tesbih'de haftanın çok satan tesbih modellerikişiye özel tesbih modelleri, sizin için seçtiklerimiz ve koleksiyonluk tesbih modelleri kategorileri kararınızı kolaylaştırabilir. Binlerce ürün arasından yalnızca elzemtesbih.com‘da bulabileceğiniz tasarım tesbih modelleri en avantajlı fiyatlarla kapınızda. İstediğiniz tesbih, uygun ödeme koşullarıyla ayağınıza kadar gelsin. Sadece d tesbihler değil, aynı zamanda hayvansal tesbih modelleri, zultanit tesbih yani sultan taşı tesbih modelleri, damla kehribar tesbihbağa tesbih modelleri ve galanit tesbih modelleri de elzemtesbih.com ürün gamında yer almaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her ürün orijinallik garantisiyle ayağınıza kadar gelsin.

İnternet'ten Tesbih Al!

İnternetten fildişi tesbih satın almak fikri size tuhaf mı geliyor? Dışarıda, alışveriş merkezlerinde tesbih modellerine bakmakla zaman kaybetmeyin. Binlerce elzemtesbih müşterisi gibi siz de beğendiğiniz diş tesbihi satın alarak ayağınıza getirin. Üstelik kapıda ödeme avantajı ve ücretsiz kargo imkanıyla zamandan ve paradan tasarruf edin

¤69.90 KDV Dahil
¤120.00 KDV Dahil
1