Taraftar Tesbih

Spor, özellikle futbol, ülkemizde geniş kitlelere hitap etmektedir. Sahada mücadele eden spor kulüpleri, kendilerine çokça taraftar katmışlardır. Taraftarlar için gönül verdikleri takımın renkleri, çok şey ifade etmektedir. Günlük yaşamlarında da, bu renklere yer vermek isteyebilirler. Bu nedenle üreticiler bu ihtiyaca cevap vermek için farklı tasarımlar ortaya koymuşlardır. Giyim, aksesuar, ev eşyaları gibi birçok nesnede, bu takımların renkleri kullanılmakta, amblemleri basılmaktadır. Taraftar tesbih de, farklı takımların renklerinde üretilen tesbihlerdir. Sarı-kırmızı, siyah-beyaz, sarı- lacivert, bordo-mavi gibi dört büyük kabul edilen kulüplerin renkleri, kırmızı- beyaz ,milli takımın renkleri, farklı materyaller kullanılarak ipe dizilir. Bu tasarımlar oltu taşı, kehribar, gümüş, boynuz tesbih gibi çeşitli ham maddelerle oluşturulur. Tesbih üretiminde dayanıklılık, görünüm, kullanılabilirlik önemli olduğu gibi, kişilerin önemsediği değerler de, üretime katılmıştır. Taraftar tesbih, bunlardan biridir. Bu taraftar tesbihleri kendinize alacağınız gibi, yakınınızdaki kişilere de, tuttuğu takımın renklerinde armağan edebilirsiniz. Bu, arkadaşlarınızı önemsediğinizi hissettirecektir. Seçeceğiniz ek süslemelerle taraftar tesbih modelleri kişiye özel ve daha cazip hale getirebilirsiniz. Büyük meblağlar harcamadan, anlamlı bir armağanla, kendinizi hatırlatabilirsiniz.

 

Taraftar Tesbih Fiyatları

Taraftar tesbih fiyatlarında da, standart bir ücretlendirme yoktur. Çünkü tesbih yapımında farklı ham maddeler kullanılır. Dolayısıyla net bir ücret söylenemez. Alışveriş siteleri size farklı seçenekler sunar. 20 liraya bir ürün satın alabileceğiniz gibi, 320 liraya da alabilirsiniz. Burada sizin bu alışverişe ne kadar maddi kaynak ayırdığınız önem kazanıyor. Değerli taşlar ve metaller kullanmak, maliyeti artıracaktır. Ürünün niteliği, detay çalışılması, rakamı etkileyecektir. Fakat alışveriş siteleri, her bütçeye uygun taraftar tesbih çeşitleri sunmaktadır. Güvenli alışveriş sitenizi bulmak, indirim ve kampanyaları takip etmek, kullanıcı yorumlarını okumak, size alışverişte kolaylık sağlayacaktır.

 

Taraftar Tesbih Seti

Taraftar tesbihinin yanına, ilgili takımın amblemini taşıyan farklı ürünler de eklemek isteyebilirsiniz. Bu durumda, şık kutulara konmuş taraftar tesbih seti tercih edebilirsiniz. Bu ürünler saat, bileklik, çakmak, anahtarlık vs olabilir. Alışveriş siteleri, taraftar tesbih setleri hazırlayarak, bu ürünleri çeşitlendirmektedir. Farklı fiyatlarda, kaliteli ve kullanışlı taraftar tesbih setlerinden, ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz. Taraftar tesbih seti, kullanışlı bir yeni yıl armağanı olabilir. Hediye alacağınız ilgili kişi, onun tercihlerini ve beğenilerini önemsediğiniz için, kendini değerli hissedecektir. Bu hediyeye, sadece maddi değil, manevi bir anlam katmanın yoludur. Ayrıca bu setler, kişinin ihtiyaçlarına cevap verecek, küçük, taşınabilir ve kullanışlı eşyalardan oluşur. Bu setlerle, bütçenizi sarsmadan yeni anılar biriktirebilirsiniz.