Upgrade Matte Rose Gold White

Upgrade Matte Rose Gold White (275)

Marka : UP
Fiyat : 529,01 ₺(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
65,56 ₺ 'den başlayan taksitlerle
Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuz.

Adet :

40mm Kadran Genişliği
Özel Rose Gold Kaplama Çelik Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

40mm kadran genişliği bulunan ürün incedir. Uzun süre çalışması için lityum pil kullanılır. Özel rose gold kaplama çelik kasa yapısının daha dayanıklı olmasını sağlar. Özel siyah dokunmatik ekran yalnızca dokunulması halinde ekranda saat bildirgesinin görünmesini sağlar. Beyaz rengindeki kolay değişebilir polikarbon silikon kayışı bulunur. Upgrade Matte Rose Gold&White özgünleştirme işlemi yapılarak kişiye özel hale getirilebilir. Kasaya yazılacak isim sayesinde istenildiği gibi kişisel kullanıma uygun olarak hazırlanabilir.
Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

 • Ücretsiz
  Kargo
 • İade ve Değişim
  Garantisi
 • Hediye Paketi
  Seçeneği
 • Kapıda Ödeme
  Kolaylığı
 • Eft ve Havale
  ile Ödeme Kolaylığı
 • Whatsapp Sipariş
  0535 654 27 54