Upgrade Matte Silver Baby Pink

Upgrade Matte Silver Baby Pink (1386)

Marka : UP
Toplam Stok Adedi : 0
Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuz.

40mm Kadran Genişliği
Çelik Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Kahverengi sevenler için kahverengi polikarbon silikon kayış ile hazırlanmıştır. İstenildiğinde değiştirilerek farklı renklerde de kullanılabilir. Özel çelik kasası dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlar. Lityum pil ile kullanılır. 40mm kadran genişliğine sahip olduğu gibi ekranı da dokunmatik özellik taşır. Yalnızca ekrana dokunulması halinde ekranda saat bildirimi görülür. Özgünleştirme işlemi yapılarak Upgrade Silver&Brown modeli kişiye özel hediye haline getirilebilir. Bunun için talebe göre kasaya isim yazılarak işlem yapılarak tasarlanır.
Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

 • Ücretsiz
  Kargo
 • İade ve Değişim
  Garantisi
 • Hediye Paketi
  Seçeneği
 • Kapıda Ödeme
  Kolaylığı
 • Eft ve Havale
  ile Ödeme Kolaylığı
 • Whatsapp Sipariş
  0535 654 27 54