Upgrade Matte Silver Blue

Upgrade Matte Silver Blue (290)

Marka : UP
Fiyat : 529,01 ₺(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 588
65,56 ₺ 'den başlayan taksitlerle
Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuz.

Adet :

40mm Kadran Genişliği
Çelik Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Upgrade Silver & Blue; 40mm kadran genişliği ile zarif ve kullanışlı bir modeldir. Özel çelik kasası daha dayanıklı ve sağlam olmasını sağlar. Bu sayede kasa soyulma gibi durumlar ile karşılaşmadan uzun süre kullanılabilir. Uygun fiyatı da alıcıları etkiler. Lityum pil ile uzun süre kullanılabilir. Mavi polikarbon silikon kayışı da kolay değiştirilebilir olduğundan istenildiğinde değiştirilebilir. Dokunmatik ekranı ile de rahatça kullanılabilir. Ekrana dokunulması halinde saat bildirgesi ekranda görülerek bu şekilde saat kolayca öğrenilebilir.
Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

 • Ücretsiz
  Kargo
 • İade ve Değişim
  Garantisi
 • Hediye Paketi
  Seçeneği
 • Kapıda Ödeme
  Kolaylığı
 • Eft ve Havale
  ile Ödeme Kolaylığı
 • Whatsapp Sipariş
  0535 654 27 54