Upgrade Matte Silver Grey

Upgrade Matte Silver Grey (293)

Marka : UP
Fiyat : 529,01 ₺(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 590
65,56 ₺ 'den başlayan taksitlerle
Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuz.

Adet :

40mm Kadran Genişliği
Çelik Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

40mm kadran genişliğine sahip bir modeldir. İnce tasarımı ile gece ve gündüz rahatlıkla kullanılabilir. Özel çelik kasası daha dayanıklı olmasını sağlar. Kolay değişebilir gri rengi polikarbon silikon kayış istenildiğinde farklı renklerde de kullanılabilir. Özel siyah cam dokunmatik ekranı ile kullanışlıdır. Ekrana dokunulması halinde ekranda saat göstergesi belirir. Lityum pil ile çalışır. Özgünleştirme işlemi yapılarak Upgrade Silver&Grey modeli kişiye özel hediye olarak da kullanılabilir. Bunun için kasaya isim yazılarak kişiselleştirme yapılır.Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

 • Ücretsiz
  Kargo
 • İade ve Değişim
  Garantisi
 • Hediye Paketi
  Seçeneği
 • Kapıda Ödeme
  Kolaylığı
 • Eft ve Havale
  ile Ödeme Kolaylığı
 • Whatsapp Sipariş
  0535 654 27 54