Upgrade Matte Silver Pink

Upgrade Matte Silver Pink (296)

Marka : UP
Fiyat : 529,01 ₺(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 596
65,56 ₺ 'den başlayan taksitlerle
Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuz.

Adet :

40mm Kadran Genişliği
Çelik Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Upgrade Silver & Pink saat modeli, özel siyah cam dokunmatik ekranı dokunarak kolay kullanım imkanı sunar. Saat bildirgesi yalnızca ekrana dokunulması ile görülür. Lityum pil ile çalışır. 40mm kadran genişliği ile ince ve zarif bir tasarıma sahip dijital saat modelidir. Kolay değişebilir pembe rengi polikarbon silikon kayışı istenildiğinde farklı renklerde de kullanılabilir. Özel çelik kasa dayanıklı olmasını ve soyulma gibi sorunların oluşmamasını sağlar. Özgünleştirme ile kasaya yazılan isim ile kişiye özel hediye saat olacak şekilde de hazırlanarak kullanılabilir.
Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

 • Ücretsiz
  Kargo
 • İade ve Değişim
  Garantisi
 • Hediye Paketi
  Seçeneği
 • Kapıda Ödeme
  Kolaylığı
 • Eft ve Havale
  ile Ödeme Kolaylığı
 • Whatsapp Sipariş
  0535 654 27 54