Up Watch Smooth Purple (379)

Marka : UP
Toplam Stok Adedi : 0
40,77 ₺ 'den başlayan taksitlerle
Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuz.

42mm Kadran Genişliği
Alüminyum Kasa
Ürün Ağırlığı Sadece 55gr
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

 

Ürün Açıklaması:

42 mm kadran genişliğine sahiptir. Alüminyum kasa olan ürünün ağırlığı 55 gr olarak belirlenmiştir. Lityum pil ile çalışmaktadır. Özel siyah dokunmatik cam kullanışlı olmasına yardımcı olmaktadır. Siyah polikarbon silikon kayışı bulunur. Kasa etrafında mor renk kullanılarak şık bir görünüm elde edilmiştir. Up Watch Smooth&Purple Unisex saat modeli kasaya yazılacak isim ile kişiye özel hale getirilebilir. Ekranda saat bildirgesi dokunulması halinde çıktığı için şık ve zarif bir görünüme sahip dokunmatik saat özelliği sunmaktadır.
Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

 • Ücretsiz
  Kargo
 • İade ve Değişim
  Garantisi
 • Hediye Paketi
  Seçeneği
 • Kapıda Ödeme
  Kolaylığı
 • Eft ve Havale
  ile Ödeme Kolaylığı
 • Whatsapp Sipariş
  0535 654 27 54